Bądź moim Aniołem Stróżem. Podziękowanie!

W imieniu Julki i swoim, chcieliśmy bardzo podziękować wszystkim ludziom dobrej woli, którzy pomagają nam, zarówno finansowo (m.in.wpłaty na konto, datki w kopertach, licytacje….) jak i modlitewnie, w uzyskaniu pełnej sprawności naszej córki. 

Dzięki wam wszystkim jesteśmy coraz bliżej kwoty, którą potrzebujemy w najbliższym czasie. Nie jesteśmy w stanie podziękować każdemu z Was osobiście, ale chcemy chociaż powiedzieć, że Wasza pomoc jest nieoceniona i wzruszająca.

Szczególne podziękowania ślemy do Koła Gospodyń Wiejskich w Wachowie, za organizację sprzedaży wieńców adwentowych i Jarmarku Świątecznego w Oleśnie, Laurze Czichoń i Piotrowi Ratajowi za tworzenie koncertu charytatywnego a później zabawy karnawałowej, oraz Księdzu Proboszczowi za wsparcie i nagłaśnianie naszej sprawy.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam wszystkim Bożego błogosławieństwa, radości, wielu spotkań z najbliższymi a przede wszystkim zdrowia.


Pomoc możemy sukcesywnie okazywać w następującej formie:

- przelew na konto Julki:  04 8437 0002 0021 0215 4545 0016 
- przekazanie ofiar przez kancelarię parafialną lub rodziców. 
- licytację różnych przedmiotów (np.: meble, inwentarz żywy, inne przedmioty..)
- Koncert Charytatywny ( Wysoka ) i Zabawa Charytatywna ( OSP Wachów – 11.01.2020 )
- ofiary składane w stajenkach przez Dzieci i Dorosłych będą przeznaczone na leczenie Julii.

Wszystkie informacje są na stronie internetowej: <a href="http://www.pomocdlajulki.pl" target="_blank">www.pomocdlajulki.pl</a>

lub bezpośrednio u nas:

Karina +48 781 511 234
Mateusz +48 605 288 563

Julka, Karina i Mateusz Szczerba
Wszystkie aktualności

wykonanie: blackgoose.pl © Parafia Wysoka 2006-2019